Nabídka našeho podniku


 Naše nabídka v občerstvení je opravdu pestrá a široká, čítá několik desítek nápojů a pochutin a vše vám připravíme poctivě a s láskou.

Už teď ovšem nabízíme možnost rezervace prostoru na sezónu 2018 např.na komerční nebo soukromé akce všeho druhu … svátky, narozeniny, uzavřená společnost pro 2 až 200 lidí … a vůbec pořád je co slavit.Cena pronájmu na soukromou akci je 1500,-,na komerční 3000,- za den+energie.

V současné době plníme kalendář atraktivními akcemi komerčního charakteru-momentálně je playlist z 90% zaplněn,tudíž neváhejte co se týká soukromých akcí ozvati,pokusíme se najít volný termín...

Jinak co se týká další sezóny ve Vašem Podlesí - věříme,že dojde k dalším pozitivním změnám,abychom Vám byli zase o kousek blíž...Váš Podlesí Team

Informace Vám rádi poskytneme na zde uvedených kontaktech.

 

Chcete mít na následující sezónu nějakou tu výhodu při akcích?Není nic jednoduššího než se stát členem V.I.P.odlesí!!!Neváhejte se hlásit u nás a provést registraci a pak jenom výhody a výhody(samozřejmostí jsou informační SMSky) věrnostního programu....např. i vánoční dárky jsme v roce 2009 rozdávali!!V současné době máme přes 80 V.I.P.odlesí členů!!

 


Podlesí myslí opravdu na všechny a děti si mohou užít zábavy v našem novém domečku:)

 

a máme k dispozici i další nový domeček:)↓

Jako první a jediní nabízíme pro děti něco na svezení:)↓

 

 

  

Od sezóny 2010 hlásíme pokrytí prostoru!:)

 

 


Nahoru

Podlesí News

Předpokládaný termín otevření-sobota 2.6.! Zatím pouze o víkendech!

Logo Cyklistévítání.cz


V Podlesí | Propagujte i svojí stránku