Novinky
Podlesí News

SOBOTA-kondiční výklusek po P10! Otevřeno každý den už po 8 mé!  

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Nabídka

Úvod Nabídka

 

 

 

 

Pozor,novinka pro sezonu 2024!Děkujeme za přízeň!

 

 

 

Naše nabídka v občerstvení je opravdu pestrá a široká, čítá několik desítek nápojů a pochutin a vše vám připravíme poctivě a s láskou./Ps:v současné době je provozování bez obsluhy, tedy formou samoobslužného baru/ .

Už teď ovšem nabízíme možnost rezervace prostoru na sezónu 2023 např.na komerční nebo soukromé akce všeho druhu … svátky, narozeniny, uzavřená společnost pro 2 až 200 lidí … a vůbec pořád je co slavit.K dispozici kompletní vybavení objektu,aparatura/200,.-Kč/,projektor/300,-Kč/,grily... Cena pronájmu na akci je 4000,-Kč za den+energie.Víkend/pá-ne/ 8000,-Kč + energie.Další možnost je uzavřená společnost bez pronájmu,ale s konzumací našich produktů.V obouch případech je cena za úklid areálu 800,-Kč. Pro další info neváhejte volat.

Jinak co se týká další sezóny ve Vašem Podlesí - věříme,že dojde k dalším pozitivním změnám,abychom Vám byli zase o kousek blíž...Váš Podlesí Team