Novinky
Podlesí News

Sezóna ukončena! Děkujeme všem zákazníkům,obchodním partnerům za podporu a spolupráci v rekordně dlouhé sezóně na Podlesí! Těsíme se na další v roce 2022! Sledujte nás  o 106 i na FC  a na...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

S.bar

Úvod S.bar

Podlesko a vůbec L&J myslíme na Vás...to vždy valilo svou vlastní cestou a zpravidla se jim lidi smáli když něco vymysleli :-)

 

Další s nápadů je samoobslužný bar Podlesí! 

-pro koho je určen:pro férové zákazníky, kteří třeba jedou nebo běží ráno nebo v čase kdy jsme bez obsluhy a mají žízeň nebo si chtějí odskočit na záchod a nebo jen tak zrelaxovat se zpěvem ptáčků!

V nabídce najdete řadu základních produktů co Vám mohou udělat radost! V nabídce nenajdete sortiment z pochopitelných důvodů jako je v plném provozu.Ale i tak nás těší velmi pozitivní zprávy co nám píšete a děkujete za tuto službu!

 

-pro koho není určen:pro škarohlídy,závistivce a podobné individua co jsme za těch x let tady potkali a neštítili se nás vybírat jako na běžícím pásu :-) bohužel

 

-pravidla máme napsány na baru a v případě jakýchkoliv porušení pravidel,zcizení majetku, pokladny,poškození...bude okamžitě tato služba ke vší smůle těch poctivých zrušena

 

Bude otevřen zpravidla od 8mé ranní do 20 té večerní .

V sezoně s obsluhou od 8mé do 13 té...

 

-Pozor:prostor je trvale snímán kamerovým systémem a platí přísný zákaz konzumace alkoholických nápoju/piva/ pod 18 let!!!

 

Další informace rádi sdělíme na místě!